Міжнародна активність


Ми надаємо послуги по всьому світу. Міжнародний бізнес і мультикультурне середовище — це життя і пристрасть всієї нашої міжнародної команди. Розташовуючись в Таллінні, Естонія (Європейський Союз, Балтійський і Північний регіони), GreenClinic LifeScience Global OÜ надає повний спектр послуг в області досліджень, розвитку бізнесу, маркетингу та управління проектами. Ми пишаємося тим, що є естонським підприємством і підтримуємо кращі традиції естонської торгівлі і орієнтовані на клієнта ощадливі методи ведення бізнесу з високим вмістом ІКТ-рішень, які щодня використовуються для найкращого задоволення потреб наших клієнтів.

За винятком нашого внутрішнього розташування, нашою метою, найсильнішим і розвиненим регіоном є Центральна і Східна Європа від Балтії до Балкан, включаючи, від регіону DACH (німецькомовні країни), Східний ЄС до західних країн СНД.

Нашою самостійною перевагою є присутність в Україні, де знаходиться GreenClinic LifeScience Україна», наше постійне представництво і науково-дослідний центр «Зелена клініка», аналітичний центр, що спеціалізується на міському біорізноманітті, стійкості і науках про життя. Крім того, спільно компанії надають підтримку дослідницькому центру міського біорізноманіття, підтримуючи архітекторів, дорожню інфраструктуру і містобудівників, що володіють великими знаннями в області елементів екологічних мереж і екосистемного планування.

Крім наших дослідницьких центрів, ми допомагаємо компаніям з усього світу, зацікавленим у розширенні своєї присутності і продажів:

  • виходити на нові національні ринки;
  • розпочати міжнародну діяльність або продавати по всьому світу;
  • підвищити ефективність своєї господарської діяльності;
  • розробляти нові продукти, послуги, проекти або надавати професійну турботу про існуючі бізнес-портфоліо.

Інша частина географії наших найбільш розвинених регіонів залежить від продукції і промисловості з найбільш сильною присутністю і партнерською мережею — це вся Європа (країни ЄС, Північний і Балтійський регіон, Швейцарія, країни-сусіди ЄС і Східна Європа, Україна), особливо Туреччина, Центральна Азія , Монголія, Індія, Китай, Океанія, Південно-Східної Азії, Канада, Центральна і Південна Америка, заморські території європейських країн.