Корпоративна сталість


Наша сила полягає в постійному вдосконаленні, раціональності та економічності бізнес-процесів. Ми стали майже безпаперовим підприємством, що використовує добре розвинене електронне середовище,  філософію і традиції Естонії. Таким чином, ми дбаємо про наш низький вуглецевий слід і зменшення забруднення навколишнього середовища.

Ми створили і використовуємо абсолютно новий підхід для досягнення нового рівня бережливого виробництва. Ми широко використовуємо інструменти комунікації та співпраці, щоб забезпечити майже безмежну глобальну співпрацу з великою кількістю експертів, що працюють по всьому світу. Залучаючи найкращі розуми і таланти світу, як велику команду, так і велику сім’ю, до процесів виконання роботи, концентруючи наш спільний час, зусилля і витрати в дійсно головних точках уваги, зі свободою, без тисяч кілометрів переміщення, не викликаючи щоденного впливу на навколишнє середовище численних автомобілів, що біжать в офіс вранці, без опалення та кондиціонування і обслуговування будівель, ми отримали можливість вирішувати завдання із зовсім іншою ефективністю, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Такий підхід також дозволив нам розширити свою міжнародну присутність і отримати конкурентну перевагу, що дозволило нам бути ближче до більшості наших клієнтів і зберегти наші пропозиції на розумному рівні. Ми вважаємо, що звички і повсякденні повторювані ірраціональні традиції — це ніщо в порівнянні з нашим загальним благополуччям завтрашнього дня і щастям наших дітей. Ми вважаємо, що наш підхід і аналогічний досвід інших компаній, які дотримуються тієї ж практики сталого розвитку бізнесу, будуть поширюватися і широко використовуватися з кожним днем. У будь-якому проекті, з яким ми працюємо, ми в першу чергу знижуємо технологічні втрати і непотрібні витрати.