Про нас


GreenClinic LifeScience Global — це інноваційна компанія, що надає послуги в галузі досліджень, консалтингу та розвитку бізнесу, орієнтована на біотехнології, медико-біологічні науки, сталий розвиток і сектори ІКТ. Маючи багатий дослідний, експертний, юридичний, маркетинговий і комунікаційний досвід, GreenClinic LifeScience надає надійну платформу і комплексний сервіс для підтримки ринкових операцій та сприяння розвитку бізнесу, проектів і продуктів клієнтів з ключових галузей даної сфери по всьому світу.

GreenClinic LifeScience є, перш за все, експертом в області біорізноманіття та сталого розвитку, пропонуючи цінні послуги в області консалтингу та обслуговування продуктів і проектів. GreenClinic LifeScience також є професійним організатором міжнародних промислових заходів з багатим досвідом успішних проектів, які розширюють кількість інноваційних ринків. GreenClinic LifeScience поставляє широкий спектр продуктів за кордон, а також забезпечує високу якість дистрибуції і комерційного агентського обслуговування для величезної кількості клієнтів.

Наша сила полягає в постійному вдосконаленні, раціональності та економічності бізнес-процесів.У нашій повсякденній практиці мало власних інноваційних принципів, які були б незвичайними для більшості компаній і приносили нам успіх і стійке зростання. Щоб очолити рівень ефективності та результативності, дотримуючись своїх зобов’язань в галузі сталого розвитку, GreenClinic LifeScience дотримується принципу забезпечення своєї ділової активності в рамках окремих диверсифікованих проектів, бюджети яких розраховуються окремо. У той же час GreenClinic LifeScience прагне скоротити свої адміністративні витрати або повністю виключити, по можливості, правильні налаштування взаємодії між проектами, що дозволяє зробити непотрібним централізований контроль, завдяки правильності мотивації, зобов’язань і умов контракту в початковій точці і безперервного «відстеження помилок» всередині проектів . Основною метою компанії як господарюючого суб’єкта є забезпечення високої якості вихідних рішень в проектах, продуктах і франчайзинг, підключення продуктів на ринок, отримання прибутку тільки від їх успішної реалізації.

Наш вплив на навколишнє середовище значно знижено, і ми пишаємося тим, як ми це робимо.Ми стали майже безпаперовим підприємством, що використовує добре розвинене електронне сереовище, філософію і традиції Естонії. Таким чином, ми дбаємо про наш низький рівень вуглецевого сліду і забруднення навколишнього середовища. Ми створили і використовуємо абсолютно новий підхід для досягнення нового рівня бережливого виробництва. Ми широко використовуємо інструменти комунікації та співпраці, щоб забезпечити майже безмежну глобальну співпрацю з великою кількістю експертів, що працюють по всьому світу. Залучаючи найкращі розуми і таланти світу, як велику команду та велику сім’ю до процесів виконання роботи, концентруючи наш спільний час, зусилля і витрати в дійсно головних точках уваги, зі свободою, без тисяч кілометрів переміщення, не викликаючи щоденного впливу на навколишнє середовище численних автомобілів, що біжать в офіс вранці, без опалення, кондиціонування та обслуговування будівель, ми отримали можливість вирішувати завдання із зовсім іншою ефективністю, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Такий підхід також дозволив нам розширити свою міжнародну присутність і отримати конкурентну перевагу, що дозволило нам бути ближче до більшості наших клієнтів і зберегти наші пропозиції на розумному рівні. Ми вважаємо, що звички і повсякденні повторювані ірраціональні традиції — це ніщо в порівнянні з нашим загальним благополуччям завтрашнього дня і щастям наших дітей. Ми вважаємо, що наш підхід і аналогічний досвід інших компаній, які дотримуються тієї ж практики сталого розвитку бізнесу, будуть поширюватися і широко використовуватися з кожним днем. У будь-якому проекті, з яким ми працюємо, ми в першу чергу знижуємо технологічні втрати і непотрібні витрати.

Нашою метою є створення рівних доступних можливостей для поліпшення якості життя людей, зниження шкідливого хімічного і техногенного впливу на організм людини, екосистеми і стійкість Землі, а також відкриття нових горизонтів розвитку людини за допомогою навчання протягом усього життя, усвідомлення і дій в області . Для цього ми надаємо ряд продуктів, рішень і технологій.

Зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації та запитів info@greenclinicglobal.net