Аудит внутрішнього середовища для покращення продуктивності робочого простору і здоров’я


Продуктивність людей значною мірою залежить від простору, в якому вони знаходяться в робочий або навчальний час. Бізнес це люди. Щоб отримати найбільшу з можливої віддачу від бізнесу, підтримуючи його в стані сталого зростання, необхідно створити найкращі умови для команд, що створюють цінність в офісних приміщеннях, промислових будівлях, торгових і сервісних зонах і особливо для споживачів.

Те ж саме може бути адресовано до:

  • отримання кращого навчального досвіду і академічних результатів студентів;
  • покращення клієнтського досвіду в межах торгівельних приміщень і торгових центрів;
  • здоров’я і розвитку дітей в дошкільних установах;
  • поліпшення умов проживання в житлових кварталах і приватних будинках;
  • швидшого одужання в лікарнях;
  • кращих вражень від перебування в готелях;
  • збільшення позитивного впливу курортів

Вуглекислий газ, теплові показники, вологість і світло, особливо світло від штучних джерел, а також правильно  зорієнтований на людину дизайн простіру, має бути враховані до того як приміщення буде спроектоване, введене в експлуатацію чи реконструйоване або модернізоване в процесі використання Це сильно корелюється з показниками продуктивності і ця залежність може бути контрольована за допомогою звичайного програмного забезпечення моніторингу продуктивності встановленого на персональні комп’ютери. 

GreenClinic LifeScience здійснює аудит внутрішнього середовища для виявлення джерела проблеми, яка створює втрати чи щоб зробити ваші результати кращими. Аудит виконується за ключовими контрольними точками з моделюванням, розробленням рішення і чіткої дорожньої карти впровадження. 

Результати аудиту вносяться в протокол і пояснюються в документі консультативного висновком з чіткими технічними рекомендаціями щодо найкращих можливих змін і очікуваним ефектом.

 Реалізація рекомендацій підтримується проектом до здачі під ключ з періодом перевірки після початку експлуатації чи відновлення.

Як правило, для більш ніж половини існуючих будівель і приміщень, які потребують оновлення, можна застосувати нон-стоп підхід, тому немає на час аудиту та внесення змін необхідності припиняти експлуатацію чи скорочувати існуючу продуктивність.

Контактуйте нас, щоб розпочати або дізнатися більше.