Планування біорізноманіття для сталого будівництва


Наш сервіс спрямований на надання консультацій та наукової підтримки високого класу архітекторам, інженерам-будівельникам, місцевим органам влади та власникам нерухомості, які займаються будівництвом, інфраструктурою і ландшафтними проектами, інтегрованими в природу.

За нашої підтримки ми покриваємо будівельні майданчики, зелені насадження та водні об’єкти від стадії ідеї та концепції до реалізації, а також вирішуємо будь-які можливі постфактумні проблеми конкретних існуючих об’єктів. Також ми звертаємо увагу на відновлення або переоблаштування порушених екосистем.

Об’єкти, включаючи природні об’єкти з високим біорізноманіттям, дерева і багаті екосистеми, як правило, мають більш високу вартість землі. Вони цінні, перш за все, своєю привабливістю рекреаційного потенціалу,  тут будуються візуальні об’єкти, що покращують експлуатаційну якість нерухомості.

Більшість людей любить ліси, парки, інші зелені зони, як і будь-які інші екосистеми, які здаються невинними і раді бачити і бути сусідами з ними в майбутньому. Але цивілізація і зростаючі людські потреби диктують, що для підтримки нормальної якості життя у нас повинні бути умови і необхідний мінімум послуг для людей. Це призводить до тиску на екосистеми, коли перемагає антропогенний фактор. Таким чином, в даний час жодна екосистема не може існувати без впливу на управління людською діяльністю.

Це показує, що єдиний спосіб отримати одночасно необхідний комфорт і незамінні ефекти сусідства з живою природою — свідоме управління навколишнім середовищем з чітким розумінням методів та інструментів інтеграції інфраструктури людини і архітектурних об’єктів в існуючу екосистему, мінімізуючи час очікування відновлення. Тільки так можна зробити це з мінімальними збитками і стресовим періодом, і тільки так можна отримати хороший природно інтегрований (органічний) архітектурний проект, розроблений, реалізований, побудований і нарешті проданий і доведений до безпроблемної експлуатації власником.

Для досягнення цього необхідно знати і системно розглядати відразу чотири речі:

  • існуючий природний фон і зв’язку екосистем;
  • наявні та відповідні архітектурні підходи і будівельні технології;
  • людську поведінку;
  • прогнозування кліматичних змін.

Це повинно бути зроблено на основі екосистемного підходу (принципи Малаві), HACCP, геоботанічних знань, сильного екологічного фону досліджень і досвіду практичного лісозбереження / інтегрованого розвитку в різних умовах, з сильним зв’язком з метою проекту, щоб клієнт міг отримати найкращий можливий результат.

Зв’яжіться з нашою командою, щоб дізнатися більше: info@greenclinicglobal.net +372 602 25 88