EVIM EAST EUROPE – 2017 KИЇВ, БЕРЕЗЕНЬ 29-31


EVIM East Europe — 2017 (Нарада з електромобілів та інфраструктури) — це міжнародний захід у форматі саміту в Києві, Україна, спрямований на надання дискусійної і мережевої платформи для розвитку електромобільності в Східній Європі і один з двох європейських заходів, який разом з EVIM Central Europe (Варшава, Польща) охоплює регіон Центральної та Східної Європи як один із найбільш перспективних і динамічних в світі.

Саміт EVIM об’єднує електротранспорт, поновлювані джерела енергії і стійку інфраструктуру. Нарада з електромобілів та інфраструктури — це платформа, спрямована на прискорення розвитку електронної мобільності в світі (інформація украінцевінською мовою тут). Більше інформації та веб-сторінка саміту англійською мовою тут http://evim.greenclinicglobal.com/evim-east-europe-2017-kyiv-2/program-evim-east-europe-2017/

EVIM (Electric Vehicles and Infrastructure Meeting) — це спільна мережа міжнародних зустрічей, метою якої є представлення нових можливостей, технологій та інвестицій на швидко зростаючому ринку електромобілів, що забезпечує основу для ефективного діалогу і співпраці бізнесу, влади і місцевої влади, міжнародних організацій, ділових асоціацій, торгових палат, преси, науки і освіти, суспільства, культури і мистецтва як кращої платформи для загального зростання і сталого розвитку суспільства.

EVIM також є глобальним співтовариством професіоналів, що займаються питаннями електронної мобільності, поновлюваних джерел енергії та стійкої інфраструктури, а також питаннями архітектури людського середовища.

EVIM East Europe — 2017 присвячена розвитку ринку електромобілів, поновлюваних джерел енергії та інфраструктури, необхідних для забезпечення перспектив широкого використання електромобілів з численними приватними споживачами, корпоративними, муніципальними та державними користувачами.