EVIM 2018: III Саміт з нової мобільності і електромобільності для Центральної та Східної Європи пройде в Києві, Україна, 1-3 березня 2018 року.


Для участі в саміті до Києва прибудуть учасники з 17 країн, в тому числі з Данії, Бельгії, Польщі, Нової Зеландії, Німеччині, Іспанії, Нігерії, Китаю, Норвегії, Великобританії та інших.

Цієї весни EVIM вже третій рік поспіль проводить цей унікальний триденний захід, один з найважливіших світових електромобільних і новомобільних самітів, присвячених Центральній та Східній Європі. Київ знову стає центром діалогу з питань електронної мобільності, нового стійкого транспорту та інфраструктури в регіоні ЦСЄ. Більш того, саміт EVIM Summit як одна з ключових і найбільш динамічних подій в сфері електромобільності — це створення простору для бізнес-комунікацій і побудова довгострокового партнерства.

Учасники EVIM з різних країн приїжджають до Києва, щоб об’єднати величезну територію від Балтійського моря до Балкан в один регіон зі своїми сусідами. Автомобільні експерти, розробники платної інфраструктури, екологи, фахівці з програмного забезпечення, архітектори, інженери альтернативної енергетики, фахівці з електромобілів і представники стійкого бізнесу зібралися разом, щоб визначити дорожню карту для стійкої галузі мобільності в країнах регіону.

Девіз саміту такий:

«Безвуглецева мобільність!»

Саміт EVIM об’єднує мобільність, поновлювані джерела енергії і стійку інфраструктуру. EVIM є постійний діалог, платформу для співпраці та спільних дій, спрямованих на те, щоб зробити транспорт та інфраструктуру стійкими і більше не сприятливими виникненню кризи, пов’язаного зі зміною клімату.

Програма саміту включатиме пленарні та панельні засідання, презентації, виставки під час саміту, тест-драйви, стартапи та дослідницькі програми, програму для дизайнерів, презентації книг, мистецькі проекти, молодіжну програму і багато іншого.

Другий день заходу пройде в партнерстві з виставкою EcoDrive в Києві. Ця співпраця дає учасникам обох заходів прекрасну можливість більше дізнатися і поспостерігати за електромобілями, стійкою й активною мобільністю, отримати новий захоплюючий досвід на тест-драйвах.

Третій день саміту — конференція SSIDD 2018 року в Києві, присвячена розвитку стійкої міської інфраструктури, дружній людині і природі. Будуть представлені кращі практики, реалізація проектів і інженерні рішення для містобудування та містобудування.

EVIM продовжує оновлювати реальність електромобільності і нову мобільність в регіоні ЦСЄ, починаючи з першого Саміту EVIM Ukraine 2016, який став проривом для електромобілів України і Польщі, залучаючи більше ентузіастів і підприємців з обох країн для більш впевненої роботи. Традиція була продовжена у Варшаві (Польща) восени 2016 року і навесні 2017 року Києві (Україна), де EVIM EV Summit знову пройшов з численними учасниками і гостями з декількох країн світу.

Насичена програма саміту включатиме в себе кілька пов’язаних з ним партнерських заходів, щоб отримати максимально можливий вплив від цієї можливості міжнародного мобільного співтовариства EV & ZE перебувати в одному місці і в один час 1-3 березня в Києві.

Модератори саміту: брати Денис Радюк і Дмитро Радюк, активісти сталого розвитку, засновники проекту EVIM International Development Project.

Модератори панельних сесій — видатні міжнародні експерти в області сталої мобільності та інфраструктури (слідкуйте за оновленням програми).

Дізнайтеся більше про Саміт EVIM 2018 http://evim.greenclinicglobal.com/evim-ev-summit-2018/

Зв’яжіться з нами за адресою news@evim.live або зателефонуйте нам по телефону +3804436066770

Детальніше про міжнародний проект EVIM www.evim.greenclinicglobal.com

 

#evimsummit
#evimEVsummit
#evim2018
#kyivEVsummit2018