Екосистемна фітопатологія

екосистемна фітопатологія

Екосистемна фітопатологія рослин є однією з наших сильних сторін і нашим унікальним внеском у світову фітопатологічну практику. Ми охоплюємо всі види і розробляємо рішення для всіх умов вирощування рослин.

Наші переваги — це системний підхід на основі HACCP та екосистемний підхід до контрактних досліджень, що дозволяє нам розробляти ефективні рекомендації, які мають довгострокову цінність, проясняють ситуацію і економлять ресурси для наших клієнтів.

Особлива увага приділяється передпроектному опрацюванню питань виживання і оздоровлення приміських лісів з метою збереження цінних порід дерев і біорізноманіття на будівельних майданчиках з рекреаційним потенціалом, здоров’я декоративних рослин в розплідниках і об’єктах ландшафтної архітектури.

Ви перебуваєте в найбільш підходящому місці, якщо хочете врятувати рослини, запобігти або контролювати збиток, що наноситься рослинам, плантаціям, теплицям або великим природним зеленим масивам шкідливими чинниками, умовами навколишнього середовища, шкідниками або фітопатогенними організмами. Зверніться до наших фахівців, повідомивши про свою ситуацію або проблему.

Підхід до екосистемної фітопатології, розроблений нашими засновниками, є основоположною розробкою і основною спеціалізацією Науково-дослідного центру здоров’я рослин і екосистемного планування «Зелена клініка», можливо, першого в Україні міжнародного приватного дослідницького центру і важливою віхою в історії нашої компанії.