Послання від Голови ради директорів і генерального директора


Шановні колеги, GreenClinic LifeScience є, перш за все, експертом в області біорізноманіття та сталого розвитку, пропонуючи цінні дослідні послуги, консалтингові продукти та проекти.

Особливе досягнення GreenClinic LifeScience як дослідницької компанії полягає в глибокому розумінні екосистем будь-якого масштабу, ключових коренів їх функціонування і стійкості. Ми зберігаємо унікальні науково обгрунтовані прикладні послуги в області біорізноманіття для планування екосистем і управління навколишнім середовищем з тривалою історією розвитку та постійного вдосконалення, здатні найкращим чином задовольнити потреби бізнесу і окремих осіб, які мають досвід і ресурси для підтримки таких складних областей, як корпоративний сталий розвиток і вплив на біорізноманіття, природоохоронний розвиток і будівництво, а також інші суміжні питання. Ми знаємо, чому біологічні організми і їх екосистеми живуть і що потрібно для підтримання їх життя в точці зіткнення з технологією, діяльністю людини і інфраструктурою, стихійними або техногенними лихами, включаючи їх запобігання, відновлення і поліпшення.

Оскільки ми є компанією з розвитку бізнесу і консалтинговою компанією з комплексним сервісним циклом, ми допомагаємо стійким підприємствам рости, забезпечуючи їх вихід на міжнародні ринки  в цільових географічних регіонах. Завдяки нашому великому досвіду в маркетингових дослідженнях, представництві, управлінні дистрибуцією і комерційному агентстві, управлінні ланцюгами поставок, забезпеченні підтримки для дотримання нормативних вимог, GreenClinic LifeScience залишається правильним вибором в якості партнера для виходу на нові ринки, розширення і поліпшення вашої присутності на ринку, збільшення обсягів продажів і лояльності клієнтів. Ключовою перевагою є прекрасний досвід управління змінами в економіці сталого розвитку.

Будучи соціально та екологічно відповідальним, наш бізнес створює нові цінності і робить позитивний вплив на суспільство, об’єднуючи новітні технології, інтелектуальні бізнес-моделі і високомотивованих людей навколо проектів, що творчо вирішують найбільш гострі проблеми, і навколо дій по досягненню цілей сталого розвитку. Ми робимо це шляхом широкого поліпшення інфраструктури для забезпечення якості життя, спираючись на філософію: Ми віримо. Ми турбуємося. Ми зберігаємо.

Поряд з наданням висококласних маркетингових стратегічних консультаційних та комунікаційних послуг, ми робимо свій внесок у розвиток розвиваються стійких ринків, роблячи позитивний вплив шляхом їх структурування і вдосконалення професійних комунікацій між операторами ринку з прискоренням їх інноваційної активності. Будь ласка, ознайомтеся з домашньою сторінкою проекту EVIM International Development Project, як приклад того, як ми робимо це в області електричної мобільності та сталого розвитку транспортної галузі, а також як ми створюємо наше позитивний вплив.

Надані нами послуги і продукти є предметом нашої гордості і прагнення до щоденного постійного вдосконалення. Ми пишаємося нашими досягненнями в галузі сталого міського планування і архітектури, поновлюваних джерел енергії та екологічних рішень, стійкої інфраструктури та екологічно чистої мобільності, переходу на цифрові технології і забезпечення доступності, якості та безпеки продовольства, води і навколишнього середовища. Географічно наша основна увага зосереджена на Північному і Балтійському регіонах, Центральній та Східній Європі (ЦСЄ) і Балканах як найбільш перспективних регіонах для сталого розвитку бізнесу, продуктів і послуг у зазначених галузях.

Ми є експертами, що роблять особливий акцент на глибоких знаннях і специфічному досвіді на ринках країн, пов’язаних зі сталим розвитком, інфраструктура яких зазнає сильне, інтенсивне та постійне оновлення або поліпшення, створюючи простір для успішного ведення сталого бізнесу в цій перспективній економічній сфері за рахунок нашого вкладу в оновлення культури суспільства і розвиток екологічної економіки.

Ми раді зустрічі з Вами на цій сторінці або особисто, і з нетерпінням чекаємо на Ваші запити і пропозиції в усіх напрямках нашої діяльності.

Будь ласка, зв’яжіться з нами або дізнайтеся більше про нас і наші ключові знання.

З найкращими побажаннями,

Денис Радюк,

Голова ради директорів і генеральний директор