Сталий розвиток, відновні джерела енергії та довкілля

Сталий розвиток

Сектор галузей, пов’язаних зі сталим розвитком, є найбільш перспективною і галуззю світової економіки, що динамічно розвиваються.

Завдяки нашій історії і багатому досвіду досліджень в області екосистемного підходу, біорізноманіття та екологічної мережі, промислової екології та корпоративної стійкості, архітектури інфраструктури довкілля та міських процесів, відновних джерел енергії, нульової економіки викидів і зміни клімату, цей сектор став одним з кращих місць для застосування наших знань і інвестицій.

Серед інших пропозицій в секторі «Відновні джерела енергії та довкілля», ми створюємо сильну присутність на ринку за допомогою наших досліджень і сервісних продуктів.

Щоб зберегти лідируючі позиції серед експертів галузі, ми вибрали спосіб збільшення масштабу галузі. Ми робимо це через наші програми розвитку та сприяємо діяльності операторів ринку, надаючи їм знання, можливості для налагодження контактів і комунікацій. Весь час, поки існує такий підхід, він приносить зростання бізнесу операторів ринку, позитивно впливає на ринкову інфраструктуру, інформованість споживачів і попит в галузі, найбільш розумним і ефективним способом.