Глобальний фітопатологічний сервіс

фітопатологічний сервіс

Ми допомагаємо глобально зберегти рослини усіх видів, проводячи фітопатологічні контрактні дослідження та експертизи, задокументовані протоколами, надаючи консультативні рішення, що містять рекомендації та плани дій. Рослини, ліси і зелені насадження стають здоровішими і живуть довше за підтримки наших спеціалістів, які проводять дослідження і розробляють рекомендації по нормалізації і підвищенню життєвого рівня рослин шляхом відновлення функцій організму рослин і зв’язків  у екосистемі найбільш економічними і ефективними методами. Послуги надаються по всьому світу, за виключенням декількох географічних областей, які наші експерти не мають змоги відвідати.

Наша унікальна цінність створюється під впливом екосистемної фітопатології (або екосистемної патології рослин), що є сталим напрямком у практиці досліджень, профілактики і вирішення проблем здоров’я рослин, ініціативного і прогресивного протягом усього свого життя дослідницького центру як власної науково-практичної школи.

Вона заснована на аналізі об’єктивних даних умов вирощування, зовнішнього або внутрішнього впливу, включаючи дефіцит, фітопатогени або інші чинники природного чи антропогенного генезису.

Будучи досвідченими фахівцями в області фітопатології екосистем, ми допомагаємо архітекторам, ландшафтним архітекторам, міським планувальникам, муніципалітетам, корпоративному сектору, садовим центрам, лісоводам,садовим службам, природним заповідникам і власникам житла та кімнатних рослин при менших зусиллях і витратах.

Будь ласка, подумайте про нас для будь-якого з ваших міжнародних проектів. Надайте нам інформацію про проблему, яку необхідно вирішити, і ми завжди будемо раді відповісти на ваше запитання про те, як ми можемо допомогти вам найкращим чином.

Звяжіться з нами, щоб дізнатись більше info@greenclinicglobal.net