GREENCLINIC LIFESCIENCE UKRAINE запрошує Вас взяти участь в унікальній дводенній міжгалузевій події з промислової екології «Пилогазоочистка-2020» та “Вода в промисловості»

2-3 березня відбудеться дводенний унікальний міжгалузевий захід, що об’єднає одразу дві важливі екологічні теми, актуальні для бізнесу: «Пилогазоочистка-2020» та «Вода в промисловості». Захід стане ефективною платформою обміну досвідом для підприємств металургійної промисловості, машинобудування, електроенергетики, цементної, нафтогазової, целюлозно-паперової, хімічної та інших галузей промисловості, а також усіх не байдужих до екологічних та технологічних проблем в Україні. В рамках платформи підніматимуться питання галузевого законодавства, актуальні проблеми сфери та стратегії їх вирішення, екологічна відповідальність за порушення, а також інноваційні технології, сучасне обладнання та рішення для ефективного управління очисткою газів і використанням води у промисловості.

GreenClinic LifeScience підтримує захід та запрошує усіх охочих долучитись до обговорення законодавчих, технічних та екологічних інновацій, що можуть допомогти знайти розуміння раціонального використання наших ресурсів та збереження здоров’я. Бо планета у нас — одна:)

З питань реєстрації звертатися:
Фареній Мар’яна
+38 (067) 220 25 00
adm@ecolog-ua.com

https://www.facebook.com/events/729152517488413/
https://www.facebook.com/events/836888070107097/